معرفی بوش طبق لبه دار پژو 405 تک یدک

بوش لبه دار (بوش مثلثی کوچک)یکی از قطعات مهم جلوبندی خودرو بوده و وظیفه اصلی آن دمپ ضربات وارده از چرخها به سیستم تعلیق و مجموعه رام خودرو و انسجام طبق و فرمان است.

بوش لبه دار 405 با توجه به طراحی انجام شده علاوه بر کاهش اثرات ضربه، قابلیت مستهلک نمودن ارتعاشات پیچشی وارد بر مجموعه رام را دارد.چنانچه این قطعه از نظر ابعادی الزامات طراحی را پاس نکند علاوه بر ایجاد مشکلات در مونتاژ این قطعه در محل ماشینکاری فورج شده، به علت پیش بار تحمیلی دچار مشکل شود و در دوره کارکرد بسیار کمتری، عملکرد مناسب را از دست خواهد داد و سر و صدا در مجموعه جلوبندی احساس خواهد شد.

بوش طبق لبه دار پژو 405  تک یدک  از بهترین مواد اولیه درجه یک آلمان و با کیفیت ساخت بالا در شرکت تک یدک تولید می شود.

با توجه به این که قطعات پلاستیکی مانند بوش طبق حتما باید از مواد با کیفیت باشد چون بی کیفیت بودن و خشک بودن قطعه باعث خرابی و ایجاد هزینه های متهعددی مانند اجرت و لاستیک سایی است که به مراتب هزینه بیشتری نسبت به خود قطعه دارد و را تشخیص خرابی آن کشیدن فرمان به یک سمت ( گیجی فرمان ) و عدم میزان شدن فرمان می توان اشاره کرد .

بنا براین توصیه ما به شما استفاده از قطعه ای با کیفیت است چون شما فقط یکبار هزینه خواهید کرد تمام محصولات تک یدک مطابق با استانداردهای روز جهانی همچون استاندارد ملی ایران ISIRI و استاندارد شرکتهایی همچون Peugeot/Citroen فرانسه ،KIA Motors کره، ایران خودرو وسایپا ارائه می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.